Tisková zpráva

15 vín ročníku 2021 od 1.10. v prodeji

16. června, 2024

V ážené dámy, vážení pánové, 1.10. je u nás již tradiční datum, kdy do prodeje uvádíme vína nového ročníku standardní řady.

Jak jsme již v minulém roce předesílali, naše cesta je tak trochu jiná a jsme zastánci toho, že vína musí dostat vždy ten správný prostor. Prostor potřebný k tomu, abychom Vám je poté mohli doručit v té nejlepší možné kondici. Ani letos tomu není jinak a zatím co mnozí již chystají do prodeje mladá vína ročníku 2022, my teprve přicházíme s ročníkem 2021.

Hrozny ročníku 2021 dozrály nejlépe jak mohly a za to vděčíme především počasí, které nám v minulém roce zahrálo skvěle do noty. Také jsme mohli poprvé využít naši novou příjmovou linku na hrozny, kde jsme schopni garantovat, že je úroda selektována tak, aby poté vznikala vína jen z těch nejlepších hroznů. Nyní již můžeme s klidným svědomím říci, že ročník 2021 je v naší relativně krátké historii vůbec jeden z nejzdařilejších a Vy se o tom nyní můžete přesvědčit sami. Jsme si jistí, že každé z vín ročníku 2021 má svou vynikající charakteristiku a nadstandard, ve kterém se každý z Vás dokáže dle svých představ najít.

Vínům naší standardní řady poskytujeme jen tu nejlepší péči a nechceme urychlovat žádný z procesů při jejich vzniku. Najdete zde vína, která jsou převážně školena v nerezových tancích, jsou míchána na jemných kvasničných kalech více než 6 měsíců. Vína jsou poté extraktivnější, tělnatější, plnější, harmoničtější, komplexnější, snižuje se jejich ostrost a tenkost. Dále tento postup umožňuje snížit celkové množství obsahu síry ve víně, prodlužuje jeho životnost a vytváří se předpoklady k jeho archivaci.

Veškerá vína najdete právě teď na našem e-shopu, podívejte se na výběr standardní řady ročníku 2021, který je letos vskutku široký a objednejte si vína dle svého gusta.

Koupit vína

Věříme, že budete nadšení stejně jako my a budeme se těšit, až vína ochutnáte a dostanou se k nám Vaše hodnocení.  

Předchozí článek
Další článek