Presseerklärung

TIP NA VINNÝ DÁREK

23. Juli, 2024

T IP NA VINNÝ DÁREK PRO DÁMU
Rádi byste obdarovali dámu vínem a nevíte, které z naší nabídky vybrat? Náš someliér pro Vás doporučil dvě bílá vína, které dámy jistě potěší.

PINOT GRIS RESERVA 2019, výběr z hroznů, suché, č.š. 1938
Víno zlatožluté barvy. Vůně je neutrální s náznakem kompotované hrušky a perníku. V chuti je plné, dlouhé s lehkou kořenitostí. Jelikož víno bylo školeno na jemných kvasničných kalech ve velkém sudu z francouzského dubu, je harmonické a výborně se hodí k párování s těžšími úpravami drůbeže nebo asijskou kuchyní. Elegantní víno vhodné ke zrání v láhvi.

NEUBURSKÉ RESERVA 2019, výběr z hroznů, suché, č.š. 1924
Víno žluté barvy. Vůně žlutých zahradních malin je doplněna cukrovým melounem. V chuti je plné, dlouhé s minerálním koncem. Jelikož víno bylo školeno na jemných kvasničných kalech ve velkém sudu z francouzského dubu, je harmonické a výborně se hodí k párování s pečenou drůbeží, vařeným hovězím a hustými omáčkami. Elegantní víno vhodné ke zrání v láhvi.

TIP NA VINNÝ DÁREK PRO MLADŠÍ ŽENU
Máte ve svém okolí mladou dámu, kterou chcete potěšit vínem? Someliér z našeho vinařství doporučil z bílých i červených odrůd jedno víno, které vykouzlí úsměv na tváři mladé ženy.

ANDRÉ RESERVA 2015, výběr z hroznů, suché, č.š. 1532AVíno barvy tmavého granátu. Vůně borůvek je doplněna medovými tóny. V chuti je mohutné, harmonické, se sametovým koncem a nesmírně dlouhou dochutí, připomínající jižní typy vín. Díky 15-ti měsíčnímu ležení ve francouzských dubových sudech značky Tonnellerie MERCIER má potenciál dlouhodobého zrání v láhvi.

CHARDONNAY RESERVA 2019, č.š. 1929Víno žluté barvy. Vůně je ovocná po přezrálém mangu s máselným tónem. V chuti je plné, dlouhé a zemité. Jelikož víno bylo školeno na jemných kvasničných kalech ve velkém sudu z francouzského dubu, je harmonické a výborně se hodí k párování s divokým bažantem nebo mírně upraveným vepřovým. Elegantní velké víno vhodné ke zrání v láhvi.

TIP NA VINNÝ DÁREK PRO MLADÉHO MUŽE
Přemýšlíte, jakým vínem potěšit mladého muže? Věříme, že červená vína, doporučená naším someliérem, budou vhodnou volbou. Jsou to elegantní velká vína, vhodná ke zrání v láhvi.

FRANKOVKA RESERVA BARRIQUE 2018, č.š. 1853
Víno granátové barvy. Komplexní kořenitá vůně skořice je doplněna zralým černým jeřábem. V chuti je plné, harmonické, ovocné po tmavých lesních plodech s příjemnou svíravostí. Víno bylo školeno ve francouzském barikovém sudu, je sametové a výborně se hodí k párování s pečeným tmavým masem nebo k sýru s ušlechtilou plísní.

CABERNET SAUVIGNON RESERVA 2018, výběr z hroznů, suché, č.š. 1846
Víno barvy tmavého granátu. Komplexní vůně černého rybízu je doplněna tóny tabáku. V chuti je mohutné, harmonické, lehce svíravé a s nesmírně dlouhou dochutí. Jelikož víno bylo školeno ve francouzském barikovém sudu, je sametové a výborně se hodí k párování s hovězími steaky nebo zvěřinou.

TIP NA VINNÝ DÁREK PRO GENTLEMANA
Vybrat vhodné víno z červených odrůd pro gentlemana může být náročné. Náš someliér si proto dovolil doporučit dvě velká vína granátové barvy z řady RESERVA, která zrála ve francouzských dubových sudech a mají potenciál dlouhodobého zrání v láhvi. Věříme, že Pinot Noir RESERVA anebo Frankovka RESERVA, jsou elegantní volbou.

PINOT NOIR RESERVA 2015, výběr z hroznů, suché, č.š. 1535Vůně tmavě červených růží je doplněna šípkovou marmeládou. Chuť bobulového ovoce je plná s výrazem plodů dřínu, harmonická a se sametovým koncem. Díky 18-ti měsíčnímu ležení ve francouzských dubových sudech má potenciál dlouhodobého zrání v láhvi. Elegantní velké víno.

FRANKOVKA RESERVA 2015, výběr z hroznů, suché, č.š. 1537Kořenitá vůně skořice je doplněna zralým černým jeřábem. V chuti je plné, harmonické, s příjemnou svíravostí. Velké víno, které má potenciál dlouhodobého zrání v láhvi. 

Vína lze koupit online v BV shopu nebo osobně v prodejně v Miloticích.

Vorheriger Artikel
Ein weiterer Artikel